בעידן בו הכל נסמך על המדיום החברתי, אפשר להגיד ש"אם אתה לא שם אתה לא קיים". אנו מתמחים בהקמה, תפעול ובחיזוק הנוכחות של המותג שלכם בכלל ערוצי המדיה החברתית. סינקו מספקת שירותי בנייה ועיצוב של דפים עסקיים ממותגים בפייסבוק, יוטיוב, לינקדאין ועוד ובנוסף רעיונאות, כתיבה וניהול תוכן לערוצים אלו.
 

פרסום בפייסבוק

עדיין אין לך עמוד מעריצים עדכני ומעוצב בפייסבוק?
מעוניין להגדיל את כמות המעריצים בו אבל לא יודע איך?

בסינקו נבנה ונתפעל עבורך דף מעריצים מקצועי ודינמי ונבצע עבורך פרסומים ממוקדים לפי מאפייני פילוח שונים כגון: גיל, מגדר, מיקום, תחומי עניין, ושלל אפשרויות לפרסום אפקטיבי שפייסבוק מציע. ברשת הפייסבוק משתמשים מליוני אנשים מדי יום ברחבי העולם, ובישראל מליונים מעידים כי הם מבקרים בפייסבוק לפחות פעם ביום. זהו פוטנציאל פרסומי ושיווקי אדיר בשביל העסק שלך.
 

שלבי הפרסום בפייסבוק

דבר ראשון, יש להגדיר תקציב יומי ולו"ז לפעולה. הכל תלוי בכמה תהיו מוכנים להשקיע במסע הפרסומי שלכם. קיימות שתי אפשרויות למדידת תשלום הפרסום: תשלום על כל קליק (PPC) או תשלום לפי כמות חשיפות. המודעות הפרסומיות בפייסבוק מופיעות בצידי הדף, לכן יש לבחור במודעה אטרקטיבית על מנת למשוך את תשומת לב הגולש להביט בה ואף ללחוץ עליה. על מנת ליצור קמפיין איכותי ואפקטיבי, שיציג תוצאות חיוביות, מומלץ לבחור בחברה בעלת ניסיון לביצוע מטלה זו, שכן קל מאוד לבזבז כספים במסע פרסום שלא יניב פירות. צוות סינקו מומחה ומיומן ביצירת מודעות אטרקטיביות ואפקטיביות המוכוונות לקהלי יעד שונים לפי קטגוריות הפילוח המתאימות ביותר לעסק שלך.
 

היתרון: הקשר עם הלקוח

לניהול עמוד פייסבוק עסקי קיים יתרון נוסף בכך שהוא ערוץ תקשורת מיידי וישיר עם הלקוחות. חברות רבות בישראל ובעולם מציעות שירותים שונים דרך הפייסבוק ומענה לצרכיו השונים של קהל הלקוחות. הלקוחות מצידם יגיבו בהתאמה בתגובות חמות ואוהדות, במידה וניהול העמוד יהיה נכון ויספק את צרכיהם כצרכנים. תקשורת עם הלקוח באמצעות עמוד הפייסבוק מאפשרת טיפול מהיר בשאלות או תלונות ומאפשרת מצע נוח לאינטראקציה איתו והפיכתו ללקוח חוזר.
 

יתרון נוסף: ביצוע סטטיסטיקות והסקת מסקנות

יתרון משמעותי נוסף ביצירת דף עסקי בפייסבוק נובע מעצם האפשרות לבצע מעקב דקדקני אחר תנועת הגולשים בו ומאפייניהם. לדוגמה, ניתן לראות מה גורם ללקוחות שלכם לשתף פעולה באופן הפעיל ביותר על ידי לחיצת "לייק" או שיתוף פוסט שהעלתם ומכך ניתן ללמוד על העדפותיהם. תוכלו גם לפלח את קהל לקוחותיכם לפי פרמטרים שונים כגון: גיל, מגדר, מיקום גאוגרפי, תחומי עניין וכו', ומכך להסיק מסקנות לשיווק נכון ואפקטיבי יותר גם בפייסבוק, גם באינטרנט בכלל ובכל אמצעי תקשורת אחר שתבחרו.
 

פרסום ביוטיוב

מעוניינים להפיץ סרטון שיווקי ומקצועי על מוצר או השירות שלכם ביוטיוב ?
מעוניינים להפיץ מודעות ותוכן שיווקי על העסק שלכם בסרטונים שירוצו בכל רחבי הרשת?

שרות הפרסום ביוטיוב של סינקו ישיק עבורכם מחדש את המוצר או השירות שהעסק שלכם מציע ויתן לו חשיפה נרחבת ומשמעותית יותר באינטרנט!
יש האומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים, אנחנו אומרים שסרטון וידיאו אחד שווה אלף תמונות! לכן אנו מציעים ללקוחותינו שירות איכותי וממוקד של פרסום סרטונים ומידע שיווקי באתר יוטיוב וגם פרסום על גבי סרטוני וידיאו קיימים ברשת.
הרבה אנשים לא מודעים לכך שאתרYouTube  הוא מנוע חיפוש נפוץ ביותר ולמעשה שני בגודלו בעולם אחרי גוגל, כך שפרסום באמצעות פלטפורמה זו הכרחי לכל מי שמעוניין לקדם את עסקיו בצורה יעילה ונכונה ולהגיע לקהל גדול יותר, אך עם זאת ממוקד מבחינת מאפייניו. הנתונים מראים שמידי חודש נצפים למעלה מ-6 מיליארד סרטונים ביוטיוב ומדי דקה נוספים כ-24 שעות של סרטונים חדשים לאתר! ולכן הפוטנציאל השיווקי בו אדיר ופעמים רבות איננו מוערך כראוי.

כמו בגוגל, ישנן שתי אפשרויות לפרסום הסרטונים שלכם; האחת, על ידי פרסום "אורגני" והשניה, על ידי פרסום ממומן. על ידי פרסום אורגני מגדירים מילות מפתח לסרטון וכך הוא עולה בתוצאות החיפוש לפי רלוונטיות למילים שהקליד הגולש. בפרסום ממומן ניתן להציב מודעות בצידי המסך או בטרם תחילת סרטוני הווידיאו המוצגים באתר כחלק בלתי נפרד מהצפייה בהם. שיטה אפשרית ואיכותית נוספת היא לבצע פרסום הסרטון שלכם מיוטיוב על ידי הפצתו ברשתות החברתיות השונות כגון פייסבוק, ובכך ליצור הפצה ויראלית של סרטון אשר יוביל להגדלת מספר הצפויות שלו וכמו כן מספר החשיפות שלו. בכך החברה שלכם, המוצר שלכם או השירות, זוכים לחשיפה נרחבת ללא עלויות, בדומה לאפקט הפרסום מפה לאוזן.