אתרי אינטרנט הם הכלי החשוב ביותר בארסנל שיווק המותג שלך ברשת. עיצוב אתר הוא קריטי בהקשר זה משום שאתר האינטרנט שלך הוא נקודת המפגש שלך עם לקוחותיך. עסקים רבים נכשלים ברתימת הפוטנציאל העסקי שאתר האינטרנט יכול להשיג עבורם, כאשר הם מתפשרים על עיצוב אתרים שלהם. על מנת להיות ביתרון תחרותי בסביבה העסקית שלך, עליך להבין שהאופן בו נראה אתר האינטרנט שלך קרי עיצוב אתר אינטרנט עבור העסק שלך הוא כלי שיווקי בעל עוצמה רבה.
 

תרשים את הלקוחות שלך

עיצוב אתר אינטרנט ברמה גבוהה יוצר תדמית חיובית על המותג שלך בקרב לקוחותיך. אך למעשה, במציאות של היום כאשר הגולשים חשופים ושבעי אתרי אינטרנט מעוצבים, לא מספיק שהאתר יהיה מעוצב ואסתטי כברושור או גלויה יפה, אתר מעוצב הוא רק נקודת פתיחה טובה ליחסי המותג שלך עם לקוחותיך. עיצוב אתרים כיום הוא לא איך האתר שלך נראה אלה איך הנראות שלו מתפקדת.
 

עיצוב אתרים - חויית המשתמש (UX)

על מנת להביא את האתר לרמה גבוהה יותר כפלטפורמה שתשמש את לקוחותיך להשיג מידע על המוצר או השרות שלך, אתה זקוק לאתר שהוא גם פונקציונאלי. עיצוב אתרים בעלי אנימציות ואפקטים נהדרים צריכים לצאת מהפוקוס לטובת הנגשת התוכן והמסרים בצורה פונקציונאלית על מנת שהלקוחות שלך יקבלו את המידע שהם צריכים בצורה הברורה ביותר. אתר אינטרנט שהושקעה בו מחשבה ותכנון על המבנה שלו, ניווט יעיל ואינטואיטיבי, אופן העברת המסרים והעמדה הגראפית הם המפתחות העקריים לאתר שימושי ואפקטיבי. עיצוב אתרים במובן המודרני שלו היא התייחסות לפאן של חווית המשתמש כאשר הוא צורך את התוכן של האתר שלך.
 

תאמצו את הסטנדרטים

עיצוב אתרים הוא לא רק העמדה גרפית של אלמנטים גראפיים, אלה גם התנהגותם בדפדפן אינטרנט. עסקים קטנים וגדולים מתחילים להבין את החשיבות של עבודה בסטנדרטים של אירגוני התקינה ברשת. אתרי אינטרנט שמותאמים לשיטות העבודה הטובות ביותר כגון HTML, CSS, הפרדה של תוכן מהעמדה גראפית, שימוש בספריות JavaScript ידידותיות שהינם בכיוון לההיפך לחסינות בפני שינויים עתידיים, יבטיחו שהאתר שלכם יעבוד ויראה כראוי גם בגרסאות הבאות של הדפדפנים השונים. עיצוב אתר גמיש  ועבודה בסטנדרטים הדרושים מבטיחה מגוון רחב של אפשרויות פיתוח עתידי, שמישות ונגישות של אתרך לפלטפורמות וקהלים שונים.
 

עיצוב אתרים מקצועיים

לכל פרוייקט של עיצוב אתר שסינקו בניית אתרים מעורבת בו, אנחנו מתמקדים במטרת המפתח של יצירת עיצוב אתר מקצועי משולב במטרות המותג שלך, פיתוח תפריטי ניווט אלגנטים ונוחים לשימוש ו עיצוב אתרים שנטענים במהירות. אנחנו עובדים בצמוד אליך כדי להפנים את החזון שלך לגבי האתר שנבנה לך בכדי לבטא את האידיאלים העסקיים והזהות התאגידית שלך. הצוות של סינקו הינו בעל הידע, הנסיון והכלים הרלבנטיים בכדי להגשים את הדרישות הפרטניות שלך. צור איתנו קשר על מנת שנדון בפרוייקט הבא שלך.