אתרים כללי

אתרי תוכן, תדמית, ורטיקלים ואתרי מסחר. פיתוח מתקדם בPHP בשילוב HTML5 ו Responsive Design, להבטחת תאימות עתידית לגרסאות המעודכנות של הדפדפנים המובילים ותאימות מלאה לכלל המכשירים הניידים, הטאבלטים והסמארטפונים. עיצוב מוקפד בכפוף לנראות המותגית תוך שימת דגש על ממשק המשתמש (UI) וחווית המשתמש (UX). שילוב מולטימדיה (Vimeo, Youtube) בדפי האתר, שילוב גופנים חיים ועוד. סט כלים לקידום אורגני: שילוב זיהוי והתייחסות, (SEO) בדפי האתר, קוד מתואם למנועי החיפוש ועוד תכונות ואפשרויות רבות.

קרא עוד

פיתוח אתרי מג'נטו

מג'נטו - מערכת מובילה לניהול חנויות  E-Commerce (מסחר אלקטרוני)

קרא עוד

אחסון אתרים

האתרים בסינקו מאוחסנים בחברת השרתים של בזק ונהנים מהיתרונות הרבים שבחוות השרתים מהטובות בעולם

קרא עוד

קידום אתרים

קיימים שני מרכיבים עיקריים עליהם יש לשים דגש בטרם תחילת הליך של קידום אתרים. דבר ראשון, חיוני שבאתר יוצג תוכן מקורי, מנוסח היטב ורלוונטי לתחום בו עוסק האתר שלנו ולמילת החיפוש אותה בחרנו לקדם. דבר שני, יש לדאוג לכך שהרבה אתרים, רצוי בעלי עולם תוכן דומה או קרוב לתחום של האתר שלנו, יצביעו אליו על ידי לינקים. כך מנוע החיפוש יודע לקשר את מילת החיפוש שמקיש הגולש לאתרים הרלוונטיים לו ביותר ויציג לו אותם לפי סדר רלוונטיות.

קרא עוד

רשתות חברתיות

בעידן בו הכל נסמך על המדיום החברתי, אפשר להגיד ש"אם אתה לא שם אתה לא קיים". אנו מתמחים בהקמה, תפעול ובחיזוק הנוכחות של המותג שלכם בכלל ערוצי המדיה החברתית. סינקו מספקת שירותי בנייה ועיצוב של דפים עסקיים ממותגים בפייסבוק, יוטיוב, לינקדאין ועוד ובנוסף רעיונאות, כתיבה וניהול תוכן לערוצים אלו.

קרא עוד

מיתוג מקוון

סינקו בניית אתרים מציעה ללקוחותיה, עסקים קטנים ובינוניים, ליווי לאורך כל תהליך המיתוג המקוון של העסק. הליך זה מתחיל בעיצוב לוגו ונראות מותגית, וממשיך ברעיונאות וכתיבה, וכלה בליווי מוקפד בהפקת חומרי תקשורת ושיווק מגוונים, מודפסים ודיגיטליים, מתוך דגש על נוכחות המותג ברשת (אתר חברה, פייסבוק, יוטיוב, לינקדאין, גוגל פלוס, אינסטגרם ועוד).

קרא עוד

ניהול תוכן

סינקו בניית אתרים תתחזק ותתפעל את אתר האינטרנט כשתצטרך לערוך עדכונים. תחזוקת אתר שמתבצעת על-ידנו תשחרר אותך להתמקד בדבר שאתה עושה באופן הטוב ביותר - לתפעל את העסק שלך.

קרא עוד

מערכת ניהול תוכן

מערכת הניהול Syncore פותחה על ידנו לאחר ניסיון רב שנים עם לקוחות בעלי צרכים מגוונים, Syncore מאפשרת לגשת לכל מרכיבי האתר הניתנים לעדכון, ולערוך בהם עדכונים שוטפים של תכנים, נתונים ותמונות. כל מרכיבי התוכן שיוגדרו באפיון כדינמיים יהיו ניתנים לניהול באמצעות מערכת ניהול תוכן שתפותח לצרכי האתר.

קרא עוד

עיצוב אתרים

אתרי אינטרנט הם הכלי החשוב ביותר בארסנל שיווק המותג שלך ברשת. עיצוב אתר הוא קריטי בהקשר זה משום שאתר האינטרנט שלך הוא נקודת המפגש שלך עם לקוחותיך. עסקים רבים נכשלים ברתימת הפוטנציאל העסקי שאתר האינטרנט יכול להשיג עבורם, כאשר הם מתפשרים על עיצוב אתרים שלהם. על מנת להיות ביתרון תחרותי בסביבה העסקית שלך, עליך להבין שהאופן בו נראה אתר האינטרנט שלך קרי עיצוב אתר אינטרנט עבור העסק שלך הוא כלי שיווקי בעל עוצמה רבה.

קרא עוד

אתרי תוכן

התוכן הוא ללא ספק אחד מהחלקים המהותיים ביותר באתר שלכם, ופן חשוב שצריך לתת עליו את הדעת בטרם יציאה לפרוייקט בניית אתר חדש או שידרוג ישן. לא ניתן להבהיר עד כמה חיוני שהתוכן יועבר לגולש באופן מקצועי, איכותי וישיר ביותר. טעות חמורה היא למלא את דפי האתר בתוכן ירוד מבחינת איכותו רק לצורך כך שיהיה בו תוכן כלשהו. ניתן לומר שאחד הדברים המעצבנים ביותר הוא להתקל באתר אנטרנט בו התוכן נכתב בצורה שחוזרת על עצמה בדרכים שונות ולפעמים אפילו חסרת כל משמעות, כאילו התוכן רק ממלא תפקיד גרפי או אסטטי. במידה ואינכם בטוחים ביכולות הכתיבה שלכם באופן עצמאי, נשמח לאפשר לכם להשתמש בשירותי כתיבת התכנים שלנו, הכוללים כתיבת מאמרים חדשים ותיקונים נדרשים למלל הקיים באתרכם.

קרא עוד