בעידן בו כולנו גולשים באינטרנט דרך מכשיר הטלפון הנייד שלנו, הלאפטופ או דרך האייפד, אתרי אינטרנט רספונסיבים הם כבר מוצר הכרחי עבור כל אחד שרוצה שהתכנים שלו ייראו בצורה הטובה ביותר. אתרי אינטרנט רספונסיבים מאפשרים גלישה נוחה וברורה מכל מכשיר - בין אם מדובר באייפון, בסמסונג, באייפד או בכל מכשיר אחר. הם מאפשרים לכל גולש לקרוא את התכנים, לבצע חיפוש באתר, ליצור קשר ישיר איתך או עם נציגי השירות שלך, להשאיר פרטים או אפילו לרכוש מוצרים דרך האתר ישירות ממכשירי הטלפון והמחשב הניידים ולא להסתבך בכך.
 

היתרונות של אתר רספונסיבי

נראות: אתר אינטרנט רספונסיבי הוא אתר שאפשר לקרוא ולגלוש בו מכל מכשיר. כאמור היום כאשר הרבה שעות גלישה מתבצעות דרך המחשבים והמכשירים הניידים שלנו אנחנו רוצים לראות את מה שאנחנו קוראים ומבצעים באינטרנט בצורה ברורה. אתר רספונסיבי הוא אתר שמגיב לצורת הגלישה שלנו ומתאים את עצמו באופן ויזואלי ובאופן טכני, כך שהוא נותן חוויית גלישה איכותית גם במכשירים הניידים.
 

מהירות גלישה טובה גם מטלפון נייד

אחת הבעיות החמורות של אתרים רגילים היא האיטיות בה הם מגיבים לגולש כאשר הוא פותח אותם ממכשיר נייד כלשהו. אתר רספונסיבי הוא אתר שמגיב טוב יותר לגולש, מהיר יותר ונוח יותר לגלישה. היום הגלישה באתר מותאם היא משהו שמוצע על ידי הגופים הכי גדולים במשק, חברות מסחריות גדולות וקטנות וגם על ידי בעלי אתרים קטנים יחסית. זוהי חוויית גלישה שאנחנו מחוייבים כיום לתת לגולשים שלנו.
 

בנייה יעילה של האתר

זהו כנראה היתרון הכי גדול של בניית אתרים רספונסיביים כיום. אם בעבר היינו צריכים לבנות אתר אינטרנט לגלישה בדפדפן רגיל, אתר מותאם לגלישה סלולרית, מיני סייט, אפליקציות מיוחדות וכו', היום אתר רספונסיבי מאפשר לנו לבנות את כל אלו בחבילה אחת - עבור בעלי עסקים וחברות שרוצים אתר מעודכן מבחינה טכנולוגית מדובר בחסכון משמעותי ובתהליך קצר ופחות מסובך.
 

קידום בגוגל

קידום אתר אינטרנט בגוגל מתבסס על חוקים די חמורים שגוגל מנפיקה ומשנה מדי כמה זמן. כיום העובדה שהאתר שלך הוא רספונסיבי מקפיצה אותך קדימה בכל מה שקשור לקידום במנוע החיפוש של גוגל. ככל שהגלישה באתר שלך יותר נוחה ונגישה לגולש מכל מכשיר שהוא, כך גוגל תשמח לקדם אותך מעלה יותר בראש רשימת התוצאות.
הגב לפוסט