תמונה ראשית

בניית אתרים - בכמה מילים

אתרי תוכן, תדמית, ורטיקלים ואתרי מסחר. פיתוח מתקדם בPHP בשילוב HTML5 ו Responsive Design, להבטחת תאימות עתידית לגרסאות המעודכנות של הדפדפנים המובילים ותאימות מלאה לכלל המכשירים הניידים, הטאבלטים והסמארטפונים. עיצוב מוקפד בכפוף לנראות המותגית תוך שימת דגש על ממשק המשתמש (UI) וחווית המשתמש (UX). שילוב מולטימדיה (Vimeo, Youtube) בדפי האתר, שילוב גופנים חיים ועוד. סט כלים לקידום אורגני: שילוב זיהוי והתייחסות, (SEO) בדפי האתר, קוד מתואם למנועי החיפוש ועוד תכונות ואפשרויות רבות.

בניית אתרים הוא תחום מורכב לאדם הממוצע שאינו טכנולוגי. תהליך בניית אתר מורכב ממספר אבני דרך כאשר כל חברת בניית אתרים מגדירה אותם באופן שונה. ישנם שלשה אבני דרך בסיסיים בתהליך בניית אתר שהינם - אפיון האתר, עיצוב האתר, בניית קוד האתר. בניית אתרים מקצועית תכיל בתוכה תהליכית גם שלבים של קבוצות מיקוד בשלב עיצוב האתר, ולאחר סיום בניית האתר בשלב הרצת האתר. אחד המפתחות החשובים ביותר בפרוייקט בניית אתרים הוא תאום ציפיות. כאשר אתה כלקוח יודע איזה אתר אינטרנט אתה עומד לקבל מההיבט העיצובי והפונקציונאלי של האתר, וחברת בניית אתרים יודעת מה היא צריכה לספק, זוהי נקודת מפתח בפרוייקט בניית אתר אינטרנט. ישנם מספר סוגי אתרים שתהליך בניית אתר הוא שונה מבחינה טכנית בכל אחד מהסוגים.
 

בניית אתרים - הפתרון הבסיסי

הדרך המהירה לבניית אתר אינטרנט היא בניית אתר סטטי. בניית אתרים מתבצעת בעיקר בשפת HTML כמו כן ישנן מספר שפות שמחמיאות ל- HTML כמו: JavaScript, ו CSS. בניית אתר בסיסי אינו דורש בסיס נתונים והוא מכוון בעיקר ללקוחות המעוניינים בדף נחיתה זמני, דף אינפורמציה יחיד או כדף קמפיין שיווקי לטובת Google Adwords
 

בניית אתרים - הפתרון הדינאמי

בניית אתר דינאמי מאפשר יצירת דפי תוכן במהירות באמצעות שליפת מידע מבסיס נתונים. ברוב המקרים אתר דינאמי משמש לקוחות אשר מעוניינים באתר עם יכולות מורכבות יותר, כמו אתרי מכירה שמשלבים עגלת קניות,
אתרים בעלי תוכן רב שיש צורך בעדכונו על בסיס תכוף וכו'. האפשרויות באתרים אלו הן בלתי מוגבלות וחלק מהמרכיבים השכיחים בהם הם: גלריית תמונות, טפסים מיוחדים, הרשאות משתמשים, רשימות תפוצה, אזורים מאובטחים בפרוטוקול SSL וכד'. בניית אתרים כגון אלו נתפרים אישית לכל לקוח בכדי לענות על צרכיו. למידע נוסף ואפשרויות אנא צרו אתנו קשר.
 

נוויגטציה מפת האתר

אחד המרכיבים החשובים בתהליך בניית אתר הוא תכנון הניווט. הדרכים המקובלות כיום לבניית נוויגטציה הן באמצעות HTML, CSS ו- JavaScript ומאוד מומלץ לשלב זאת יחד עם מפת אתר מותאמת גוגל בכדי לסייע באינדוקס מנועי החיפוש השונים.
 

מראה וויזואלי

אחרי שהחלטת איזה סוג אתר אינטרנט הוא המתאים עבורך, הגיע הזמן לחשוב איך האתר ייראה. זכרו שאתרכם צריך להביע את מטרתכם כחברה או כאינדיווידואל. במהלך העיצוב אנחנו בסינקו נספק לכם סקיצות עיצוביות לאתר ונעבוד אתכם בשיתוף פעולה מלא בכדי להגיע לתוצאה שמשקפת באופן הטוב ביותר את אופייכם ואוריינטצית האתר. למידע נוסף על תוכן האתר קראו בהרחבה במדור עיצוב אתרים.
 

תוכן

תוכן הוא אחד האספקטים החשובים ביותר באתר אינטרנט, הוא צריך להשקל בכובד ראש לא פחות מתהליך בחירת העיצוב או כל מאפיין אחר באתר. התוכן צריך להיות ממוקד כמה שיותר ולהעביר את המסר שלכם בלי להמם את הלקוח הפוטנציאלי בכמויות גדולות של מידע. למידע נוסף על תוכן האתר קראו בהרחבה במדור אתרי תוכן.
 

שלב בניית אתר

לאחר שאישרתם את מראה האתר הנוויגציה ושאר המרכיבים באתר אנחנו בסינקו נתחיל בתהליך בניית האתר וקידודו. בזמן הבנייה תוכלו לראות את התהליך מביתכם או מהמשרד ולהיות מעורבים בתהליך לאורך הדרך.
 

עדכונים ותחזוקה שותפת

דעו שאתר לעולם אינו מושלם לחלוטין, הוספה ועדכון של תוכן הכרחיים בכדי לשמור על האתר "חי" ובכדי להבטיח חזרה תכופה של מבקרים. בשל כך בסינקו פיתחנו מערכת ניהול תוכן בשם Syncore שנתפרת אישית לכל אתר ואתר ונותנת לכם את האפשרות לעדכן את אתרכם ללא צורך בידע מוקדם בתכנות או ניסיון כלשהו, מה שמבטיח לכם תוכן רענן ומתחדש בכל עת שתחפצו. אם תחליטו שמערכת שכזו אינה אופציה מבחינתכם אז הצוות שלנו יוכל לדאוג לתחזוקה ולעדכון אתרכם לפי הסכם שייקבע ביננו. למידע נוסף בנושא ניהול תוכן